Luxor Paulo Miranda By Allmare Temporada 409
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Luxor Paulo Miranda By Allmare Temporada 409 João Pessoa appartement bevindt zich binnen 2 km van het Aquário Paraíba en biedt Wi-Fi. Op rijafstand van 10 minuten van dit appartement vindt u het Estação Cabo Branco (João Pessoa).
Dit 2-badkamer appartement is op 4 km afstand van het Museu José Lins do Rêgo te vinden. Deze 2-slaapkameraccommodatie ligt tevens op rijafstand van 15 minuten van het strand Tambau.
Dit appartement biedt gasten een balkon, een woonkamer en een keuken en uitzicht over zeezichten. Bij deze accommodatie zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Een droger en badlakens zijn ook aanwezig in de badkamer.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt het appartement een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. Luxor Paulo Miranda By Allmare Temporada 409 appartement ligt op 10 km afstand van het treinstation Train. De beschikbaarheid van een bubbelbad bij Luxor Paulo Miranda By Allmare Temporada 409 appartementen zorgt voor een aangenamere ervaring.
- Locale bezienswaardigheiden
- Mangabeira Shopping Center2,8 km
- Ponta do Seixas2,6 km
- Extremo leste do Brasil2,7 km
- Igreja New Life Quadramares2,1 km
- Praia da Ponta do Seixas2,7 km
- Praia do Seixas2,5 km
- Cinepolis2,7 km
- Galeria Rossiter Decor2,8 km
- Seixas Point2,6 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Presidente Castro Pinto23 km
- Treinstations
- Mandacarú8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Luxor Paulo Miranda By Allmare Temporada 409 appartement.
Gasten van Luxor Paulo Miranda By Allmare Temporada 409 appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Aquário Paraíba, binnen 10 minuten rijden. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Estação Cabo Branco (João Pessoa) (2 km) en het strand Tambau (3 km). - ❓
Hoeveel kost het om Luxor Paulo Miranda By Allmare Temporada 409 appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Luxor Paulo Miranda By Allmare Temporada 409 appartement is $106. - ❓
Beschikt Luxor Paulo Miranda By Allmare Temporada 409 appartement over parkeergelegenheid?
Luxor Paulo Miranda By Allmare Temporada 409 appartement heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Luxor Paulo Miranda By Allmare Temporada 409 appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Luxor Paulo Miranda By Allmare Temporada 409 appartement de ontspanning ervaren met een bubbelbad. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar het appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij het appartement.